One-armed bandit online

Z pewnością większość z Was kojarzy z amerykańskich filmów automaty, do których wrzucało się monetę, pociągało za wajchę i po wylosowaniu zestawu identycznych symboli wygrywało pieniądze. To właśnie one-armed bandit (jednoręki bandyta). Swego czasu tego rodzaju maszyny były wyjątkowo rozpopularyzowane w USA i nie tylko, można je było spotkać w wielu barach i salonach gier.

Dziś wprawdzie nie można już spotkać tego typu automatów w barach, ale za to od niedawna możemy grać na one-armed bandit online. Gra online ma rzecz jasna dużo zalet, chociażby ogólnodostępność i oszczędność czasu. Potrzebny nam jedynie komputer albo tablet połączony z internetem i parę złotych do dyspozycji. Jak się okazuje, nowoczesna odmiana jednorękiego bandyty cieszy się taką samą popularnością co standardowa odmiana tej gry – wg statystyk próbuje w niej swojego szczęścia ponad 58% internautów.

Jakie są zasady gry one-armed bandit przez internet? Na początek musimy założyć konto na dowolnej internetowej platformie oferującej jednorękiego bandytę online, później dokonujemy wpłaty na konto i rozpoczynamy grę. Na ekranie widzimy taki sam obraz jak w tradycyjnej maszynie, z tą różnicą, że nie ma drążka, zamiast tego mamy odpowiedni button, który należy kliknąć, by rozpocząć losowanie. Jeśli internetowemu algorytmowi uda się wylosować układ identycznych symboli w jednym rzędzie, to znaczy, że wygrana jest nasza.

Prawda, że proste i nieskomplikowane?

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *