Weryfikacja konta

Prawie każde kasyno musi sprawdzić wiarygodność swojego gracza, najczęściej w momencie wypłaty pieniędzy. Dlatego tak istotne jest podawanie prawdziwych danych osobowych podczas rejestracji – w innym przypadku możemy mieć problem z wypłaceniem zgromadzonych na koncie pieniędzy.

Jak wygląda weryfikowanie tożsamości? Zazwyczaj wygląda to tak, że serwis prosi nas o przesłanie skanu albo zdjęcia dowodu potwierdzającego tożsamość, na przykład dowodu osobistego, prawa jazdy lub karty kredytowej. Zwracamy uwagę, że przesyłając skany karty kredytowej czy paszportu, należy zakryć część ważnych danych, takie jak pesel i numer rachunku. Bardzo rzadko zdarza się, że weryfikację przeprowadza się telefonicznie.

Kasyna weryfikują konta ze względów bezpieczeństwa. Chodzi o to, aby uniemożliwić branie udziału w grze niepełnoletnim i aby żadna osoba nieupoważniona nie mogła wypłacić naszych pieniędzy. Analiza przesłanych przez nas dokumentów może potrwać kilka godzin lub parę dni, ale warto poczekać, gdy chodzi o nasze bezpieczeństwo.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *