Moja przygoda z hazardem

Gry hazardowe to jeden z najpopularniejszych, a przy tym wyjątkowo opłacalnych sposobów wykorzystania wolnego czasu. Przekonałem się o tym 3 lata temu, kiedy to zachęcony lekturą książki znanego hazardzisty, który zbił majątek na Triple Stud, sam zdecydowałem się spróbować swojego szczęścia w hazardzie.

Kiedy zaczynałem swoją przygodę z kasynem szukałem informacji na blogach internetowych i w poradnikach takich jak „Poker Wisdom of a Champion” Doyle’a Brunsona, „The Perfect Range” Joe’ego Williamsa i „Every Hand Revealed” G. Hansena. Dzięki nim poznałem reguły gry w baccarata, keno, ruletkę i inne gry kasynowe. Później przetestowałem swoje umiejętności rejestrując konto demo na eXbino Gaming i grając za wirtualne środki. Przekonałem się wtedy, że jestem całkiem dobry w blackjacku i ruletce, do tej pory najczęściej gram w te właśnie gry. Ogólnie rzecz biorąc w gry hazardowe gram tutaj: https://www.admiralspot.com/pl/games i polecam tę stronę.

Dziś gram już na prawdziwe pieniądze, niemniej staram się robić to rozsądnie. Zazwyczaj ustalam określony budżet na grę i staram się tej granicy nie przekraczać. Przykładowo w ruletkę gram zawsze w weekendy i nie przeznaczam na tę grę więcej niż 500 PLN, nawet jeśli świetnie mi idzie. Moja największa jak dotąd wygrana w kasynie wyniosła 16 000 PLN – to mój rekord w Jacks or Better. W baccaracie natomiast udało mi się przegrać 8 tys. zł.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *