Ruletka – reguły i strategie gry

O co chodzi w ruletce wiedzą wszyscy mniej lub bardziej doświadczeni entuzjaści hazardu – obstawiasz wybrane pole, określasz kwotę zakładu, po czym banker wrzuca piłeczkę do wirującego koła i jeśli wyląduje ona na odpowiednim polu, wygrywasz pieniądze. Oczywiście ruletka jest grą (możesz w nią zagrać tu: https://www.admiralspot.com/pl/games), w której wynik zależy przede wszystkim od ślepego losu, jednak możemy trochę pomóc naszemu szczęściu.

W ruletce można obstawiać numery (0 – 36) oraz kolor (czerwony lub czarny). Wiele kasyn pozwala graczom obstawiać więcej niż jedno pole w pojedynczym zakładzie, w takim przypadku warto zdecydować się na jedną z wymienionych poniżej strategii:
– system trójkowy – obstawiasz jedynie te pola, które dają potrojenie postawionej kwoty zakładu,
– Martingale – to inaczej progresja podwajania wybranej stawki po każdej przegranej rundzie,
– system D’Alembert – po każdej przegranej dodajemy jeszcze jedną jednostkę do wartości zakładu, a po wygranej zmniejszamy kwotę zakładu o tę jednostkę,
– system stretowy – sprowadza się do stawiania żetonów na linie rzędu skupiającego trzy cyfry.

To najbardziej popularne strategie obstawiania w ruletce. Żadna z nich nie daje niestety gwarancji wygranej, każda z nich pozwala za to zwiększyć wysokość ewentualnej wygranej – więc warto z nich skorzystać.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *