Poker Wideo

Video Poker to unikatowa kombinacja klasycznej gry w pokera i prostej gry automatowej, która pojawiła się na amerykańskim rynku już w 1970 roku. Jest mnóstwo różnych interesujących rodzajów video pokera, z czego warto wymienić między innymi Bonus Poker, Triple Deuces czy Double Double. Największym zainteresowaniem wśród doświadczonych graczy cieszy się jednak Jacks or Better.

Zasady gry w video pokera są podobno do klasycznego pokera, tylko bardziej uproszczone. W skrócie: po wciśnięciu przycisku „Deal” gracz otrzymuje pięć kart, z których każdą może wymienić. Celem gracza jest takie dobranie kart, aby zagwarantować sobie zwycięski układ, np. parę waletów. Wysokość wypłaty zależy tabeli wypłat (paytable) – w każdym kasynie jest ona inna, różnią się one również w konkretnych wersjach video pokera.

Co ciekawe Jacks or Better oferuje funkcję gry bonusowej charakterystyczną dla automatów one-armed bandit. Daje ona graczowi możliwość zwielokrotnienia wygranej i w skrócie polega na odgadnięciu koloru zasłoniętej karty. Opcja bonusowej rozgrywki włącza się zawsze po zwycięskim rozdaniu, jednak nie musimy z niej skorzystać.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *