Klasyczny automat z owocami

Jeżeli lubisz maszyny do gry, ale znudziły ci się już dziwaczne, nietypowe rozgrywki typu Cashville, Racing for Pinks, Deck The Halls czy Steam Punk Heroes, gdzie zamiast standardowych symboli są księżniczki, samochody, tajemnicze księgi i inne wynalazki, Retro Reels z pewnością przypadnie ci do gustu. To nowy, nieskomplikowany slot przypominający z wyglądu tradycyjne maszyny wrzutowe, które kiedyś stały niemal w każdym barze.

Retro Reels to bez wątpienia wielka gratka zwłaszcza dla osób, które tęsknią za starymi, dobrymi latami 90. oraz tych, które nie mogą się przekonać do współczesnych internetowych automatów, ale także dla miłośników prostoty i elegancji. W Retro Reels jest 5 kolumn, 3 rzędy i dwadzieścia linii płatności, a losowane symbole przedstawiają klasyczne owoce (czereśnie, śliwki itp.), bary i dolary. Najbardziej opłacalna jest kombinacja $$$$$, chociaż sporo możemy wygrać też, kiedy wypadną nam niebieskie i czerwone cyfry 7. Wersja podstawowa tego automatu nie oferuje bonusowej funkcji, tzw. gamble. Możemy ją za to znaleźć w jednym z bardziej zaawansowanych wariantów tej gry: Retro Reels Extreme Heat.

Automat Retro Reels zadebiutował na rynku niedawno, kilka tygodni temu, dlatego jeszcze niewiele kasyn podsiada go w swojej ofercie, ale jeżeli masz ochotę na nim zagrać, możesz to zrobić tutaj: https://www.admiralspot.com/pl/games